Міжнародний благодійний фонд Сергія Малика «Вільний дух України» на постійній основі підтримує дитячі будинки. Сьогодні установи, які опікуються дітками, що залишились без батьківського піклування, мають гостру потребу у фінансуванні та продовольчому забезпеченні. 

Трошки для Антошки

Дитячий будинок «Антошка» у Краматорську ще з 1943 року став місцем безпеки і захисту для діток, що залишились без батьківського піклування, та для малюків з ураженнями центральної нервової системи, які мають інвалідність, хвороби СНІД/ ВІЛ. Понад 4000 підопічних за роки існування «Антошки» змогли отримати належну допомогу, люблячу сім’ю та піклування. 

Підопічні «Антошки» — мужні діти та підлітки, що борються не лише з важкими хворобами. Вони відчули на собі, що таке «рускій мір» та окупація, вони були заручниками російського агресора у 2014 році, а цього року знову опинилися у складній ситуації, їх знову наздогнала війна.  З початком повномасштабного вторгнення дитячий будинок разом з 75 вихованцями, 17 з яких мають інвалідність, було евакуйовано до Буковини. 

Але знайомство Сергія Малика, засновника фонду “Вільний дух України”, з дитячим будинком «Антошка» почалося задовго до початку вторгнення росії на територію України. До 2014 року Сергій з власної ініціативи надавав гуманітарну допомогу діткам цього будинку. Після окупації Сходу він власними силами посилив допомогу, а сьогодні — потреби «Антошки» є одним із пріоритетних завдань фонду. Навіть у мирний тихий час, діти з особливими потребами, окрім базових індивідуальних речей догляду, мають потребу в медичному нагляді та лікуванні. В умовах, коли ресурси держави обмежені, а фокус волонтерів спрямований на оборонний сектор країни, дитячі будинки стикаються зі ще більшими фінансовими викликами, які провокують дефіцит забезпечення дітей навіть базовими потребами. 

Наш благодійний фонд має на меті створити фінансовий резерв для регулярної допомоги дітям дитячого будинку “Антошка”. Ми гарантуємо надання всієї необхідної звітності щодо витрачених коштів. Будемо вдячні за допомогу.

Зібрано коштів
0%