Транспортні засоби для фронту вимагають вищого рівня потужності, прохідності та стійкості до несприятливих умов водіння, ризику наїзду на міни та переміщення в зонах активних бойових дій. Наші фахівці мають підтверджену експертизу в якісному технічному обслуговуванні транспорту, який сформувався завдяки участі в міжнародних ралі, як Дакар та Бонневіль.

Після початку повномасштабного вторгнення ми активно використовуємо свою експертизу для вдосконалення і ремонту транспорту військових, дотримуючись їх рекомендацій та побажань.

Крім того, Фонд «Вільний Дух України» забезпечує технічні потреби військових ЗСУ щодо паливно-мастильних матеріалів, великих та малих автомобільних деталей: двигуни, запчастини, гума тощо.

На сьогодні ми готові надавати якісне ТО, але для цього нам потрібна й ваша фінансова підтримка.

Збір на пальне

Кажуть, що людина не може прожити без води понад 4 доби. А ви думали, скільки військові можуть прожити без пального? Ми постійно підтримуємо наших військових пальним. А також використовуємо пальне для доставки нашим воїнам автомобілів з усього світу. Разом можемо зробити більше. 

Долучайтеся до Збору на дизель

Мета: 100 000 літрів ДП.

Вартість 1 літру ДП 55 грн (на 06.12.2022)

Сума, яка потрібна – 5 500 000 грн.

Зібрано коштів
0%

Збір на підтримку нашого СТО

З моменту повномасштабного вторгнення, станція технічного обслуговування команди Благодійного фонду Сергія Малика “Вільний дух України” працює 24/7. Нам завжди потрібні запчастини для відновлення пошкодженої техніки та приведення до ладу авто для ЗСУ, які щойно приїхали.

Збір на генератори

Великий ажіотаж на ринку генераторів стався лише у жовтні 2022, а на фронті вони були потрібні завжди. Без електроенергії складно працювати та виживати навіть в тилу, але на передовій – це критично важлива складова успіху операцій. Генератори забезпечують стабільну роботу військового обладнання, радіозв’язку, від них працюють медичні шпиталі, які рятують життя поранених, закривають побутові потреби батальйонів та підрозділів.

Ми маємо на меті закупити 100 генераторів для українських військових. І часу на цей збір обмаль, адже навіть виробники закордоном не були готові до настільки високого попиту на генератори. 

Мінімально необхідна потужність – від 5 кВт.

Середня вартість на (06.12.2022) – від 50 000 грн.

Сума, яка потрібна – 5 000 000 грн.

Зібрано коштів
0%

Окремий запит від Полку спеціального призначення “САФАРІ” Національної поліції України

Ми перебуваємо на постійному зв’язку з військовими частинами – це холопці та дівчата, які є побратимами Сергія Малика, засновника Благодійного Фонду “Вільний дух України”, який і сам воював в зоні АТО у 2014 році. Вони звернулися до нас із запитом на:

  • електрогенератори
  • портативні зарядні станції
  • газові обігрівачі потужністю 4200 кВТ

Давайте разом допоможемо захисникам ефективно виборювати перемогу України.

Загальна сума збору – 300,000 грн. 

Зібрано коштів
0%