Посттравматичний стресовий розлад (ПТСР) — це порушення психологічного стану, що розвивається внаслідок травматичних подій. Кожний день війни завдає величезного болю навіть тим, хто перебуває в тилу. А те, що бачать та переживають військові — поза межами уяви авторів будь-якого фільму жаху.

Ми звикли бачити наших воїнів сильними та сміливими, вони такими і є насправді, але війна залишає свій відбиток на психіці кожного, хто це пережив.

ПТСР проявляється в різних формах: від відчуженості та зануреності в себе до життя в повній бойовій готовності 24/7, постійного роздратування та тривожності. Але з цим можна і треба боротися, щоб повернути до нормально життя військових.

Саме тому важливою для команди Фонду «Вільний Дух України» є мрія побудувати реабілітаційний центр, що здійснюватиме психологічну та реабілітаційну допомогу ветеранам війни та військовим, які цього потребують. Ми розуміємо, що ця мета досить амбітна та важка у втіленні. Але ми знаємо, що немає нічого неможливого, і тому відкриті до партнерства, щоб втілити ідею в реальність.