Раніше нашим духовним пальним була швидкість, сьогодні – гнів. Не змінилося одне – ми все трансформуємо в Перемогу.

Міжнародний благодійний фонд Сергія Малика “Вільний дух України” – це команда волонтерів, яка щодня працює для наближення перемоги України, для допомоги військовим та медикам, які є опорою й захистом нашої країни, дітям, постраждалим від війни. 

Ідейним натхненником та очільником нашого фонду є Сергій Малик – український гонщик-чемпіон, засновник і президент Київського міського автомотоклубу (КМАМК). Сергій з першого дня повномасштабного вторгнення вступив до волонтерського фронту, допомагаючи з транспортуванням гуманітарних вантажів, пошуком та забезпеченням медиків та воїнів ЗСУ необхідними автомобілями, ремонтом військового транспорту. Заснування благодійного фонду було не метою, а швидше потребою, оскільки щодня ми отримуємо все більше й більше запитів на допомогу. Для того, щоб закривати кожний з них швидше та ефективніше, нам потрібні додаткові ресурси: людські та матеріальні, головне – небайдужі. 

Міжнародний благодійний фонд Сергія Малика тут для того, щоб:

  • Допомагати дітям, що постраждали внаслідок російської агресії
  • Забезпечувати транспортом воїнів Збройних Сил України та добровольців
  • Допомагати медикам
  • Допомагати військовим
  • Надавати психологічну допомогу та реабілітацію ветеранам

Кожний з нас сьогодні – волонтер. Ми вітаємо будь-яку підтримку: допомогу у реалізації проєктів, фінансову допомогу для закриття поточних запитів, медіапідтримку та кожний репост.