Найцінніший актив України – життя та здоров’я воїнів, які крок за кроком звільнюють українські території від агресора. На жаль, цей процес не обходиться без важких втрат особового складу, поранень наших захисників. Саме тому важливим напрямком роботи Благодійного фонду «Вільний Дух України» є якісне забезпечення медиків всіма необхідними матеріалами, препаратами, інструментами для збереження життя поранених воїнів.

Під час активних бойових дій ці потреби зростають в рази. Та навіть коли ситуація стабілізується, утримання поранених потребуватиме великих витрат. Саме тому ми працюємо над тим, щоб медики мали все необхідне для порятунку життів військових.

Без цього перемога України буде здобута занадто великою ціною, яка вимірюватиметься життями.

Збір на тактичні медичні аптечки

Тактичні аптечки – це те, без чого військовий не може вийти на поле бою. Спеціалізоване обладнання, яке призначене для надання долікарської екстренної допомоги повине бути у кожного військового. Але вміст таких аптечок на війні закінчується дуже швидко. Ми відкриваємо збір на 1000 тактичних аптечок, які вже пройшли перевірку військовими та гарно себе зарекомендували. 

Необхідна сума: 5 500 000 грн

Зібрано коштів
0%