Мобільна душова для ЗСУ
![](https://i0.wp.com/www.freespiritukraine.com/wp-content/uploads/2023/01/photo_2023-01-04_12-35-55.jpg?fit=1280%2C960&ssl=1)
Ми постійно говоримо про необхідність забезпечення захисників авто, зброєю, індивідуальним захистом, боєприпасами. Але ми майже ніколи не говоримо про гігієну. А дарма.
9 із 10 опитанних бійців сил ТРО (другий найбільший особовий склад ЗСУ в 120 тис. осіб, які активно воюють), на першому місці зазначають необхідність в регулярній особистій гігієні.
Тому ми збираємо 540 тис грн на мобільний душ для ЗСУ.
![](https://i0.wp.com/www.freespiritukraine.com/wp-content/uploads/2023/01/photo_2023-01-04_12-35-48.jpg?resize=1024%2C768)
![](https://i0.wp.com/www.freespiritukraine.com/wp-content/uploads/2023/01/photo_2023-01-04_12-35-59.jpg?resize=768%2C1024)
![](https://i0.wp.com/www.freespiritukraine.com/wp-content/uploads/2023/01/photo_2023-01-04_12-35-52.jpg?resize=1024%2C768)
З чого він складається?
Коробка, причеп з габаритами, вологостійка обшивка, пральна і сушильна машини, чотири душові кабіни, дизель генератор на 2кв, бак для палива на 50л, акумулятор, фільтра автоматика, котел, бак для води на 1000л.
Проєкт вже на 60% готовий. Залишилось встановити обладнання: димомаскування, електрику, купити пралки, сушилки, зробити обшивку, дожати дрібницями.